BannerFans.com

 

Flag Counter

 

 

Čo u nás nájdete ?

veľkoobchod s oblečením, veľkosklad oblečenia,

šaty, tuniky, nohavice, dámske svetre, pánske svetre,

spoločnenské šaty, koktejové šaty, business šaty,

mikiny, tričká, blúzky, saká,

blúzky s dlhým rukávom, blúzky s krátkym rukávom, sukne, veľkoobchod s oblečením, veľkosklad oblečenia, novinky, akcie, diskusné fórum, obchodné podmienky, reklamačý poriadok, ako nakupovať, newsletter, , šatové svetre, pončo, pánske košele, tričká, kabelky, svetre, nohavice, rifle, mikiny, tepláky, kravaty, spodné prádlo, detské tričká, detské tepláky, čiapky, roláky, mikiny, nohavice


 

Create your own banner at mybannermaker.com!

Otvorenie predajne

Otvorenie predajne, alebo prevádzky


V krátkosti. Skôr ako si splníte sen o otvorení predajne alebo zriadení prevádzky, vedzte, že sny o tom ako budete predávať, vítať zákazníkov s úsmevom, doobjenávať tovar pre zákazníkov, robiť výzdobu v predajni, starať sa o to, aby ste mali v predajni čisto, robiť uzávierku dennú - mesačnú, počítať tržbu a zisk, tak tieto sny sa rýchlo rozplynú!!!

 

Tak na toto rýchlo zabudnite a vedzte, že predáva sa veľmi ťažko (sú tu siete, markety a obrovská konkurencia), budete znechutení z ľudí, ich výmyslov a požiadaviek, nebudete mať chuť a silu niečo zlepšovať vo vašej predajni, uzávierka bude utrpenie a plač, pretože tržby nebudú a na zisk zabudnite - peniaze budete mať v tovare. Kompletne všetky, ktoré máte.

 

Ešte neviete, čo všetko neviete.

 

Ak ale, aj napriek tomu ste odhodlaní robiť obchod, popasovať sa s veternými mlynmi, pretrpieť naozaj veľký neúspech, kedy budete chcieť skončiť ešte dnes, tak možno práve vy máte predpoklady na to, vybudovať postupne niečo, čo za nejaký čas bude mať zmysel a nejakú hodnotu.


Prajeme Vám veľa síl, šťastia a úspechov.

 

Copyright 2015 - 2021 © Veľkosklad dámskeho oblečenia

TOPlist

velkoobchod oblecenia, velkosklad oblecenia