BannerFans.com

 

Flag Counter

 

 

Čo u nás nájdete ?

veľkoobchod s oblečením, veľkosklad oblečenia,

šaty, tuniky, nohavice, dámske svetre, pánske svetre,

spoločnenské šaty, koktejové šaty, business šaty,

mikiny, tričká, blúzky, saká,

blúzky s dlhým rukávom, blúzky s krátkym rukávom, sukne, veľkoobchod s oblečením, veľkosklad oblečenia, novinky, akcie, diskusné fórum, obchodné podmienky, reklamačý poriadok, ako nakupovať, newsletter, , šatové svetre, pončo, pánske košele, tričká, kabelky, svetre, nohavice, rifle, mikiny, tepláky, kravaty, spodné prádlo, detské tričká, detské tepláky, čiapky, roláky, mikiny, nohavice


 

Create your own banner at mybannermaker.com!

Otvorenie obchodu s oblečením

Úvod VEĽKOSKLAD OBLEČENIA SPRÁVY A NOVINKYOtvorenie obchodu s oblečením

Otvorenie obchodu s oblečením

Ak sa rozhodujete otvoriť obchod s oblečením, musíte vedieť čo idete urobiť, čo to bude pre Vás obnášať a aké to bude mať pre Vás výhody a nevýhody.


Čo potrebujem pre otvorenie obchodu s oblečením a predaj textilu?


V prvom rade si potrebujete nájsť vhodný priestor na prenájom, kde by ste začali svoje podnikanie. To, že každý hľadá priestor za prijateľnú cenu je logické. Nie je to však vždy výhra. Musíte vedieť, že dnes je konkurencia v predaji oblečenia mnoho krát väčšia ako kedysi a tým pádom sú aj podmienky pre Váš úspech veľmi sťažené.

Čiže, priestor by sa mal nachádzať na mieste kde je relatívny pohyb ľudí, v okolí služieb, obchodov, centrum mesta.

Nájomnú zmluvu uzatvoriť na dobu neurčitú s 3-mesačnou výpovednou lehotou. Nezmysel a cesta ku krachu je sa zaviazať sa na nájomnú zmluvu 3 roky a viac. To ani ja neviem čo bude za 3 roky. Môžu Vás postihnú zdravotné, finančné, rodinné problémy...

Takže, keď už na dobu určitú, tak maximálne na dobu 1 rok. Potom, ak sa Vám bude dariť môžete zmluvu predĺžiť na na ďalší rok... To máme prenájom.


Zariadenie predajne obchodu s oblečením


Keď chcete uspieť, musíte predajňu zariadiť pekne a za primeranú cenu. Všetko urobiť tak akurát. Zákazník musí mať na prvý dojem pocit, že nie je v predraženom obchode, ale ani v poslednom čínskom hrabáku.


Čo budete potrebovať k zariadeniu obchodu a predaju textilu?


Určite budete potrebovať stojany na rovnomerné rozloženie tovaru. Veľa políc a pultov do obchodu nedávajte, dnes už nie je doba pultového predaja. Dnes už je všetok tovar v obchodoch vystavený, tak aby si zákazník vedel pohľadať sám svoju veľkosť. Niektorí ľudia proste nemajú radi keď ich chcete obslúžiť.


Ďalej budete potrebovať pultík, skúšobnú kabínku, koberec do kabinky, vešiak v kabinke.

Nejaké vešiaky na začiatok asi tiež budete musieť kúpiť. Potrebujete tiež nejaký malý odkladací priestor/miestnosť pre svoje osobné veci, prázdne vešiaky, odpad z tovaru, papier, sáčky, obalový materiál z tovaru.

Aby Vaša predajňa pôsobila sviežo a troška luxusne, zvoľte preto pri maľovaní svetlé farby, prípadne tapetu. Určite pridá šmrnc a bude to exkluzívne.


Keď už máte ako tak zariadenú predajňu, porebujete ešte registračnú pokladňu.

Na trhu je viacero predajcov, takže by s tým nemal byť problém.


Veľkosklad oblečenia a veľkoobchod oblečenia


Veľkosklad oblečenia a veľkoobchod oblečenia je v podstate to isté. Veľkosklad oblečenia skladuje oblečenie na jednom mieste, kde ho aj predáva maloobchodníkom za veľkoobchodnú cenu.

Veľkoobchod oblečenia má tiež tovar umiestnený na jednom mieste, avšak ponúka aj služby navyše - ako distribúciu oblečenia priamo k malopredajcovi, ukážku nových modelov, zabezpečenie chýbajucej veľkosti pre Vašeho zákazníka.


Veľkosklad oblečenia dováža a dodáva väčšinu oblečenie zo zahraničia. Veľkosklady s oblečením na Slovensku ponúkajú prevažne Polský, Taliansky a Turecký tovar.

Ponuka tovaru je veľmi široká. Dodávatelia oblečenia zabezpečujú novú ponuku priebežne.Copyright 2015 - 2021 © Veľkosklad dámskeho oblečenia

TOPlist

velkoobchod oblecenia, velkosklad oblecenia