BannerFans.com

 

Flag Counter

 

 

Čo u nás nájdete ?

veľkoobchod s oblečením, veľkosklad oblečenia,

šaty, tuniky, nohavice, dámske svetre, pánske svetre,

spoločnenské šaty, koktejové šaty, business šaty,

mikiny, tričká, blúzky, saká,

blúzky s dlhým rukávom, blúzky s krátkym rukávom, sukne, veľkoobchod s oblečením, veľkosklad oblečenia, novinky, akcie, diskusné fórum, obchodné podmienky, reklamačý poriadok, ako nakupovať, newsletter, , šatové svetre, pončo, pánske košele, tričká, kabelky, svetre, nohavice, rifle, mikiny, tepláky, kravaty, spodné prádlo, detské tričká, detské tepláky, čiapky, roláky, mikiny, nohavice


 

Create your own banner at mybannermaker.com!

Ako nakupovat oblečenie vo veľkoobchode ?

Úvod AKO NAKUPOVAŤ

Ako nakupovat oblečenie vo veľkosklade ?

 

Na našej stránke veľkosklad oblečenia sú zobrazené fotky tovarov, ktoré sú v predaji, alebo boli v ponuke v posledných dňoch a momentálne sú vypredané. Zobrazené fotky tovarov sú čisto informatívne. Slúžia pre Vás - obchodníkov a predajcov oblečenia na oboznámenie sa s tým, čo náš veľkosklad s oblečením ponúka. (modely, strihy, veľkosti, ceny)


Veľkosklad oblečenia

Pre získanie tovaru, osobného odberu a spoznania aktuálnej ponuky kontaktujte náš veľkoobchod telefonicky, alebo mailom. Náš obchodný zástupca si s vami dohodne stretnutie u Vás v predajni, kde si osobne pozriete našu ponuku dámskeho oblečenia a vyberiete si to čo najviac ladí do Vašej predajne a to, o čo majú Vaše zákazničky najväčší záujem.

Alebo môžete tiež navštíviť naše predajne a skladové priestory, kde si môžete vybrať tovar podľa vlastného uváženia.


Takto získate oblečenie, které sa dobre predáva a v obchode veľmi dobre ladí. Ceny v sú naviac veľmi výhodné.


Doprava tovaru v rámci SR je zdarma.


Minimálne množstvo tovaru, ktoré je možné zakúpiť je za sumu 200.- Eur bez DPH. Pri platbe za tovar si oprávňujeme žiadať zaplatenie kúpnej ceny za tovar a to v hotovosti pri prevzatí tovaru.


Po obdržaní platby za tovar vystavíme daňový doklad k platbe za tovar a odovzdáme, alebo zašleme poštou tento doklad kupujúcemu.

Kontaktujte náš veľkosklad oblečenia už teraz.


Hľadáme partnerov a odberateľov dámskej modernej módy a spoločenského oblečenia z priameho dovozu z Talianska, Turecka a Polska.


 

Ak máte záujem o spoluprácu, kontaktujte nás prosím na anex@centrum.sk , alebo telefónnom čísle: 0910 478 120, alebo 0903 502 803. 



Volajte: 0910 478 120

Copyright 2015 - 2022 © Veľkosklad dámskeho oblečenia

TOPlist

velkoobchod oblecenia, velkosklad oblecenia